APIE MUS

Sveiki atvykę į AUDI SPECAI Audi automobilių servisas Vilniuje. Jau daugiau nei 10 metų teikiame profesionalias Audi automobilių remonto paslaugas.


Jeigu esate Audi automobilio savininkas, tai AUDI SPECAI yra Jūsų geriausias pasirinkimas. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės dalis ir medžiagas, kad užtikrintumėme Jūsų automobilio patikimą veikimą.


Mūsų specialistai yra patyrę ir nuolat mokosi bei tobulina savo įgūdžius, kad galėtų Jums pasiūlyti geriausią paslaugą. Mes atliekame ne tik automobilių remontą bei jo priežiūrą, bet ir teikiame konsultacijas apie tinkamą Audi automobilio eksploataciją.


Mūsų tikslas yra padėti Jums išlaikyti Audi automobilį tvarkingą kuo ilgesnį laiką. Mes suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl stengiamės darbus atlikti  kiek įmonoma greičiau ir efektyviau.


Patikėkite savo Audi automobilį mūsų ekspertams ir mes užtikrinsime tinkamą jo veikimą. AUDI SPECAI - Jūsų geras Audi automobilio paslaugų partneris Vilniuje!


Kodėl AUDI SPECAI?

  • AUDI SPECAI servisas kuris specializuojasi Audi automobilių remonto ir priežiūros spektre. Tai patikimas partneris, kuriuo galite pasitikėti! Mūsų specialistai sukaupę didelį patirties ir žinių bagažą, todėl sugeba įgyvendinti, net pačius sudėtingiausius remonto darbų sumanymus. Mes stengiamės pasiekti geriausius ir optimaliausius rezultatus, kad Jūsų automobilis veiktų tinkamai ir patikimai.

  • Pasitikėkite mūsų profesionalumu: AUDI SPECAI automobilių specialistai yra gerai apmokomi, kad galėtų pasiūlyti geriausią paslaugą ir tinkamą Jūsų Audi automobilio remontą. Mumis pasitiki.

  • Rūpinamės Jūsų patogumu: Mums svarbus kiekvieno kliento patogumas, todėl pasiūlysime skirtingas apmokėjimo formas ir galimybę užsisakyti paslaugas internetu. Mes sugebame atlikti įvairaus pobūdžio remonto darbus, o mūsų įgudę ekspertai visada pasiruošę padėti išspręsti bet kokią  problemą susijusią su Jūsų automobiliu. Mes vertiname klientų atsiliepimus ir nuomones, kad galėtumėme nuolat tobulinti ir gerinti savo paslaugas .

  • Mes Audi nepriklausomas servisas, bet mūsų teikiamų paslaugų kokybė, ne prastesnė, o dažnu atveju net pranokstanti oficialiuosius Audi automobilių servisus. Kadangi oficialiuosiuose servisuose dažnai, kai kurie mazgai net neremontuojami, o tik keičiami naujais. Galime pasiūlyti profesionalias, aukštos kokybės paslaugas, o taip pat konkurencingas kainas. Vertiname kiekvieną klientą individualiai ir stengiamės padaryti viską, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis.


 

Registracija
Internetu arba +37065972939